Witamy na Fiat Klub Polska
 • Nowy Fiat 500 już w produkcji

  W polskich zakładach Fiat Chrysler Automobiles w Tychach produkowana jest już unowocześniona wersja Fiata 500. Samochód pojawi się w sprzedaży od września.

  Zawiedzeni mogą czuć się ci, którzy po nowej "pięćsetce" spodziewali się dużych zmian stylistycznych. Zmiany wprawdzie są, ale tylko w niewielkim stopniu wpłynęły one na wygląd miejskiego Fiata. Stylistom postanowiono bowiem zadanie odświeżenia projektu nadwozia, jednak z zachowaniem wszystkich tych elementów, które tak przypadły do gustu użytkownikom "pięćsetki" w Europie i nie tylko (łącznie ponad 1,5 mln egzemplarzy sprzedanych na świecie).

  Od strony stylistycznej unowocześniony Fiat 500 wyróżnia się m.in. przeprojektowanym pasem przednim, gdzie mamy nowe reflektory z LED-owymi światłami do jazdy dziennej. Nieco inaczej wyglądają też klosze tylnych świateł oraz sam projekt deski rozdzielczej z umieszczonym między środowymi nawiewami powietrza ekranem dotykowym.

  Fiat 500 – obecny na rynku już od 8 lat – w porównaniu z poprzednikiem wyróżnia się ponad 1 800 elementami. Nowa wersja wchodzi do sprzedaży na polskim rynku od września.

  "Pięćsetka" to obok Pandy dwa najpopularniejsze aktualnie modele Fiata w Europe, a zarazem ścisła czołówka aut z segmentu A.

  Źródło: samar.pl

  Ten artykuł powstał na podstawie tematu: Nowy Fiat 500 już w produkcji utworzonego przez ciril Zobacz oryginalny post
  wypowiedzi 1 wypowiedź
  1. Avatar tracer1126
   tracer1126 -
   Myślę ,że nowe reflektory z LED-owymi światłami do jazdy dziennej to dobre rozwiazanie w tego typu samochodach
https://www.iparts.pl