Witamy na Fiat Klub Polska
 • Jeep Grand Cherokee SRT Night (Genewa 2016)

  Jeep świętuje w Genewie 75. rocznicę powstania marki. Jednym ze specjalnych samochodów pokazanych w Szwajcarii jest Jeep Grand Cherokee SRT w wersji Night.


  Limitowana edycja najszybszego i najsilniejszego Jeepa wszech czasów nazywa się Grand Cherokee SRT Night. Auto wyróżnia się kontrastowym połączeniem śnieżnobiałego nadwozia z czarnymi detalami, jak oprawa grilla, słupki B i C oraz obramowania okien. W czarnym kolorze są tez 20-calowe felgi zaprojektowane tak, by zaprezentować w Grand Cherokee SRT Night standardowe hamulce Brembo.


  We wnętrzu unikalne elementy wyposażenia to fotele obite skórą Black Laguna, obite skórą podłokietniki na panelach drzwiowych oraz centralna konsola z wykończeniem w kolorze czerni Black Chrome.

  Jeep Grand Cherokee SRT Night jest dostępny w następujących kolorach nadwozia: czerwieni Velvet Red, srebrnym Billet Silver oraz granitowym Granite Crystal.  Jeśli chodzi o osiągi, SRT Night jest napędzany przez 6,4-litrowy silnik V8 dostarczający 468 KM mocy oraz 624 Nm momentu obrotowego. Jego osiągi to przyspieszenie 0-100 km/h w mniej niż 5 sekund, ćwierć mili (400 metrów) osiągane w średnio 13 sekund oraz maksymalna prędkość 257 km/h.

  Źródło: onet.pl
http://www.iparts.pl