Witamy na Fiat Klub Polska
 • Fiat Talento - nowy van z Włoch z twarzą Traffica

  Szeroko zakrojone współprace nie są niczym nowym na rynku motoryzacyjnym. Nikogo nie zdziwi pewnie zatem fakt, że do francusko-niemieckiego duetu dołączył właśnie trzeci gracz z Włoch. Fiat Talento już niedługo zadebiutuje na rynku.


  W celu obniżenia kosztów opracowania i późniejszej produkcji nowego vana, porozumienie konstrukcyjne podpisały trzy firmy. Mowa o Renault, Oplu i Fiacie. O ile dwie pierwsze zdążyły już zaprezentować i wprowadzić na rynek swoje auta, o tyle trzecia pokazuje światu model dopiero teraz.

  Stylizacja Fiata Talento nie może stanowić żadnego zaskoczenia. To tak naprawdę Renault Traffic i Opel Vivaro z przeprojektowanymi drobiazgami. Auto identycznie jak pozostałe dzieci porozumienia, będzie produkowane we francuskiej fabryce Sandouville należącej do Renault.

  Sprzedaż Fiata Talento wystartuje prawdopodobnie w drugiej połowie roku. Model będzie pozycjonowany w ofercie między wersją Doblo Cargo, a Ducato. Pośredni van prawdopodobnie ma duże znacznie dla Włochów. W końcu produkcja pojazdów użytkowych każdego roku stanowi dużą część sprzedaży Fiata.

  Źródło: onet.pl
  wypowiedzi 2 wypowiedzi
  1. Avatar ciril
   ciril -
   Czyli takie Scudo?

   Fakt Scudo niebardzo się sprzedawało, przynajmniej u nas. I trzeba było to jakoś załatwić. Niemniej mam jakiś tu niesmak :-/
  1. Avatar przemog666
   przemog666 -
   Fiat Talento...przywiozłem to z Francji z fabryki Renault...jakoś mi to to nie przypasowało
   Załącznik 24062
   Załącznik 24063
   Załącznik 24064
   Załącznik 24065
http://www.iparts.pl