Witamy na Fiat Klub Polska
 • Fiat Panda z... Media Markt

  Trzecie wydanie popularnego Fiata Panda podbija rynek europejski. To kultowe już auto pojawiło się właśnie w ofercie… Media Markt. I uwaga – nie jest to żart!


  Rzucające się w oczy, czerwone ulotki Media Markt zaskoczyły Holendrów. Tamtejsza sieć tych wielkopowierzchniowych sklepów podpisała umowę o współpracy z holenderskim oddziałem Fiata.

  Samochód jest sprzedawany w 29 oddziałach holenderskiego Media Markt od 31 października do 4 listopada w czasie akcji „szalone dni”. W tych dniach, przed sklepem i w jego wnętrzu znalazły się wystawione białe Fiaty Panda w promocyjnej cenie 7 999 Euro (cena przed obniżką to 10 404 euro).

  Organizatorzy uważają, że podczas akcji zostanie sprzedanych przynajmniej 250 sztuk tych włoskich samochodów. Dodatkowo w ofercie znalazła się dedykowana Pandzie nawigacja Tom Tom Via 130.

  Jeżeli natomiast nie uśmiecha Wam się podróż do holenderskiego Media Markt… Ceny nowej Pandy w polskich salonach zaczynają się od 31 990 zł (1.2 69 KM), natomiast Panda Classic kosztuje obecna 28 990 zł.

  A tutaj reklama...

  Źródło: prej/Onet.pl
  wypowiedzi 8 wypowiedzi
  1. Avatar byrrt
   byrrt -
   Ale beka samochód z marketu
  1. Avatar lukq
   lukq -
   Gdyby to tylko było w złotówkach
  1. Avatar boch
   boch -
   a tymczasem z końcem tego roku zakończy się produkcja Fiata Pandy Classic w Tychach.

   "Panda Classic produkowana jest w Polsce od 2003 roku. W okresie: 2003 IX.2012 r.Fiat Auto Poland wyprodukował 2,15 mln Pand, z tego na eksport 2,03 mln. Od początku 2013 r. zmieniają się przepisy homologacyjne, których Panda Classic nie spełnia. Konieczne zmiany konstrukcyjne w Pandzie Classic - pod kątem spełnienia nowych przepisów homologacyjnych, umożliwiających sprzedaż na rynkach wymagałoby wielomilionowych nakładów inwestycyjnych. Spółka - niezależnie od okoliczności, że Panda Classic produkowana jest już od 9 lat zdecydowała w tej sytuacji o zakończeniu jej produkcji z końcem b.r."
  1. Avatar miszko
   miszko -
   Panda co jak co sprzedawać się chyba źle nie sprzedawała, ciekawe czy coś wejdzie na jej miejsce... Ypsilonka jest fajna, ale nie będzie tak popularna jak Panda.
  1. Avatar byrrt
   byrrt -
   Cytat Napisał miszko Zobacz post
   Panda co jak co sprzedawać się chyba źle nie sprzedawała
   Nie wiem na ile to prawda, ale spowodowane jest to podobno brakiem możliwości przedłużenia jakiejś homologacji czy coś takiego.. W TV gadali, że Panda po prostu nie spełnia już jakiś tam przepisów dlatego jej robić w PL nie mogą.
  1. Avatar lukq
   lukq -
   To jest wersja oficjalna. Nieoficjalna jest taka ze włosi wola wspierać swój rynek, dlatego cała produkcja zostaje tam przeniesiona.
   Takie wieści udało mi się zasłyszeć

   Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2, przy użyciu Swype
  1. Avatar byrrt
   byrrt -
   Nie wiem jaka prawda ale takiego kłamstwa chamskiego nie mogli by dać oficjalnie w mediach bo przecież za dużo osób by wiedziało że to bujda i by zawrzało..
  1. Avatar lukq
   lukq -
   Gdzieś pi środku na pewno leży prawda. Miejmy nadzieje tylko ze dalej będą coś produkowc, żeby ludzie mieli prace no i żeby nie stało się tak jak z Fso

   Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2, przy użyciu Swype
http://www.iparts.pl