Witamy na Fiat Klub Polska
 • Fiat Freemont Cross w Genewie

  Na targach motoryzacyjnych w Genewie, oprócz nowej wersji Pandy, Fiat pokaże inny model z plakietką Cross. Oto uterenowiony wariant Freemonta.


  W tym samochodzie zmiany w wyglądzie są bardziej subtelne niż w przypadku Pandy. Freemont może pochwalić się większymi nadkolami, chromowanymi wstawkami na zderzakach i czarnymi otoczkami reflektorów. Samochód został wyróżniony też zestawem pięcioramiennych felg w rozmiarze 19 cali w kolorze czarnym.

  W środku znajdziemy czarną skórzaną tapicerkę z szarymi przeszyciami oraz grafitowe wstawki na konsoli centralnej, desce rozdzielczej i kierownicy. W wyposażeniu Freemont Cross znajdzie się 8,4 calowy dotykowy ekran, nawigacja, kamera cofania oraz system nagłośnieniowy Alpine, ze wzmacniaczem, sześcioma głośnikami i subwooferem.

  Napęd Fiata Freemont Cross pochodzi z 4-cylindrowej jednostki MultiJet II o pojemności 2 litrów, która produkuje 140 KM mocy. Napęd jest przekazywany na przednie koła za pomocą sześciobiegowej przekładni manualnej. W ofercie znajdzie się również wersja o mocy 170 KM z napędem na wszystkie koła i automatem.

  Freemont Cross trafi do salonów sprzedaży jesienią tego roku.


  Źródło: FAP
http://www.iparts.pl