Witamy na Fiat Klub Polska
 • Fiat Doblo - ewolucja stylistyczna

  Fiat Doblo miał swoją światową premierę podczas targów pojazdów użytkowych odbywających się w Hanowerze. Model jest przykładem ewolucji stylistycznej marki, która stara się odświeżyć swoje pojazdy.  Gama nowego Doblo zostanie wprowadzona do sprzedaży na początku 2015 roku. Składa się z czterech wersji nadwozia (Cargo, Kombi, Kabina ze skrzynią i Platforma do zabudowy), dwóch wariantów wysokości i dwóch długości rozstawu osi. W sumie jest około 200 różnych typów nadwozia i ponad 1000 możliwych wersji i rozwiązań, od furgonów po szybkie środki transportu. Od wersji zabudowanych przeznaczonych do konkretnych celów, po pojazdy specjalistyczne.  wypowiedzi 4 wypowiedzi
  1. Avatar byrrt
   byrrt -
   Prawdę mówiąc pachnie mi tu Kangoo a to nie jest wcale komplement Już lepsze jest nowe Ducato - takie zadziorne..
  1. Avatar seth
   seth -
   Może dlatego podobne bo to auta służące temu samemu celowi i podobnych gabarytów. Zauważ że wiele aut jest teraz do siebie bardzo podobnych. Niestety takie życie a i projektanci jacyś leniwi.
  1. Avatar byrrt
   byrrt -
   Cytat Napisał seth Zobacz post
   Niestety takie życie a i projektanci jacyś leniwi.
   Taa tylko kangoo ma stylistykę z początku lat 90... wtf? Co innego nowy Ducato bo tam jest pazurek zgodnie z nową modą..
  1. Avatar seth
   seth -
   tak szczerze to moda modą a fiat juz od jakiegoś czasu nie ma nic do zaoferowania, odświeżania 500'tki nie robi szału . Viaggio byłoby fajne gdyby było dostępne a tak najprościej jest ściągnąć Dart'a USA.
http://www.iparts.pl