Witamy na Fiat Klub Polska
 • Fiat Auto Poland organizuje tour po Polsce z akcją "Testuj Fiata".

  Na początku maja Fiat Auto Poland zainicjował akcję promocyjną „Testuj Fiata". Przedsięwzięcie to ma na celu uzupełnienie zasięgu sieci sprzedaży poprzez dotarcie z ofertą handlową do mieszkańców tych rejonów kraju, gdzie obecność salonów sprzedaży Grupy Fiat jest ograniczona.


  Na początku maja Fiat Auto Poland zainicjował akcję promocyjną „Testuj Fiata". Przedsięwzięcie to ma na celu uzupełnienie zasięgu sieci sprzedaży poprzez dotarcie z ofertą handlową do mieszkańców tych rejonów kraju, gdzie obecność salonów sprzedaży Grupy Fiat jest ograniczona.


  Przedsięwzięcie bazuje na lokalnych akcjach plenerowych odbywających się w danym czasie w odwiedzanych miejscowościach. Specjalnie na tę okoliczność w każdej miejscowości budowane jest miasteczko promocyjne „Testuj Fiata". W miasteczku prezentowana jest oferta marek Grupy Fiat w tym Abarth, Alfa Romeo, Jeep, Lancia i oczywiście Fiat. Odwiedzający mogą skorzystać z bogatej oferty jazd testowych dostępnymi modelami m.in. wypróbować stylowego Fiata 500 czy model Sedici wszechstronnego SUVa z napędem 4x4. Dla chętnych dostępne do testów są inne modele Fiata m.in. Linea, Punto Evo oraz Bravo. Sportową Alfę Romeo reprezentują podczas imprezy modele Mito i Giulietta. Szczególnie po ten drugi model ustawiają się długie kolejki chętnych do odbycia jazdy próbnej. Klienci mają również okazję zapoznać się z aktualną ofertą promocyjną dzięki obecności przedstawicieli salonów sprzedaży z danego regionu, jak również skorzystać z usług przedstawicieli Fiat Bank w zakresie przygotowania oferty na finansowanie zakupu nowego samochodu.


  Na terenie miasteczka znajduje się namiot sferyczny wyposażony w urządzenia multimedialne prezentujące historię i dzisiejszą siłę Grupy Fiata. Jubileusz 90-lecia obecności Fiata W Polsce, podkreśla ekspozycja zabytkowego modelu Fiata 508 Balilla Spider oraz Fiata 1800.


  Organizator zapewnia odwiedzającym wiele atrakcji, m. in. Konkurs w którym główną nagrodą będzie jedyny na świecie egzemplarz Fiata 500 specjalnie przygotowany na 90-lecie Fiata w Polsce, pokazy tańca zespołu Molo & Frodo znanych z telewizyjnych programów „Mam Talent" i „You Can Dance". Dla najmłodszych przewidziano konkursy rysunkowe o tematyce związanej z motoryzacją. Testuj Fiata do końca września 2011 pojawi się w ponad 20 wybranych lokalizacjach na terenie całej Polski.


  Harmonogram Imprez „Testuj Fiata":

  KWIECIEŃ
  30 Świecie

  MAJ
  2-3 Gorlice
  20-22 Kołobrzeg
  28-29 Leżajsk

  CZERWIEC
  4-5 Kozienice
  10-11 Inowrocław
  17-19 Limanowa
  24-26 Świnoujście

  LIPIEC
  2-3 Sandomierz
  16-17 Miastko
  23-24 Kartuzy
  29-30 Władysławowo
  30-31 Jurata

  SIERPIEŃ
  6-7 Augustów
  12-14 Olecko
  19-21 Krasnystaw
  20-28 Złotoryja

  WRZESIEŃ
  3-4 Gajewniki
  9-11 Kędzierzyn-Kozle
  18 Trzebnica
  24-25 Pruszcz Gdański

  Partnerami akcji są:
  Fiat Bank Polska, FGA Leasing oraz Petronas Lubricants Polska.

  Regulamin konkursu.

  Źródło: FAP
http://www.iparts.pl