Witamy na Fiat Klub Polska
 • Fiat Aegea w wersji kombi

  Prezes Fiata - Olivier Francois postanowił podzielić się z dziennikarzami informacjami na temat Fiata Aegea w wersji hatchback i kombi. Przedstawiciel włoskiej marki twierdzi, że nowe modele segmentu C będą tak zmyślne i tanie, jak produkty z Ikei!


  Od dłuższego czasu w kuluarach świata motoryzacyjnego mówi się o tym, że Fiat szykuje rewolucję w segmencie C. Włosi chcą zaprezentować całkowicie nową gamę aut, która ponownie przekona europejskich klientów i okaże się rynkowym sukcesem. Pierwszy krok już zrobili. Powiększyli Lineę, wyposażyli ją w atrakcyjną stylistykę i nazwali Fiat Aegea.

  Sedan nie zapewni jednak producentowi pełnego sukcesu. Konieczny jest również hatchback i kombi. Olivier Francois - prezes Fiata jest pierwszym przedstawicielem marki, który oficjalnie wypowiedział się na temat dwóch pozostałych wersji nadwoziowych. Otóż zdradził, że Fiat Aegea hatchback i kombi będą równie zmyślne i tanie, co produkty z Ikei.

  W praktyce ma to oznaczać mniej więcej tyle, że auta będą opatrzone nowoczesną i smukłą linią, okażą się funkcjonalne, ale w tym samym czasie nie otrzymają przesadnie bogatego wyposażenia. Modele bazowe zostaną pozbawione gadżetów, których tak naprawdę większość kierowców nie chce mieć na pokładzie swojego samochodu. Niższy standard pozwoli obniżyć koszty produkcji Fiata Aegea i zadecyduje o konkurencyjnej cenie.

  Źródło: onet.pl
  wypowiedzi 5 wypowiedzi
  1. Avatar ciril
   ciril -
   Myślę, że to krok w dobrą stronę.
  1. Avatar byrrt
   byrrt -
   Myślę, że jakiekolwiek kombi fiata będzie krokiem w dobrą stronę
  1. Avatar ciril
   ciril -
   Croma też była krokiem w dobrą stronę. Jakoś się nie sprzedała.
   [tak wiem - powiecie, że przykład nie trafiony. trudno ;P]
  1. Avatar byrrt
   byrrt -
   Croma była droga i wielka - nie każdy szuka teraz takiego auta. Żyjemy głównie w miastach a tam często poszukiwanym autem jest małe kombi - takie jakie ma każda marka tylko nie fiat.
  1. Avatar coedmarian
   coedmarian -
   Cz ten model to następca Bravo?
http://www.iparts.pl