Witamy na Fiat Klub Polska
 • Fiat 500XL - zdjęcia patentowe

  Fiat niedawno zaprezentował model 500L będący powiększoną wersją popularnej "pięćsetki". Wygląda na to, że włoski producent stawia na funkcjonalność i postanowił jeszcze bardziej rozciągnąć ten model. Do oferty już wkrótce dołączy wersja 500XL.


  Jak wynika z rysunków patentowych, które przedostały się do internetu z Fiat Design Center samochód zostanie utrzymany w tej samej stylistyce co 500L. Pierwsze informacje na jego temat mówią, że zostanie wydłużony o 150 mm i rozrośnie się o dodatkowy rząd siedzeń. 500XL będzie mógł pomieścić do 7 osób.

  Produkcja nowego modelu rozpocznie się pod koniec 2013 roku i pojawi się na wszystkich rynkach z wyjątkiem Ameryki Północnej.  wypowiedzi 4 wypowiedzi
  1. Avatar boch
   boch -
   "godny" następca Multiply koszmarek!
  1. Avatar byrrt
   byrrt -
   Jak tylko będę w domu zdjęcia multipli z trasy wrzucę Matko nie dość że auto brzydkie to je jeszcze tak ktoś "stjuningował" że śmiesznie się na chwile na ekspresówce zrobiło A ta 500tka wygląda jakby ten tyłek był demontowalny
  1. Avatar miszko
   miszko -
   Ten tyłek faktycznie urodą się nie odznacza Znowu mi się nasuwa myśl - Skoda Fabia Kombi... Brzydkie auto, małe kółeczka, proporcja karoserii zdecydowanie za duża do proporcji kół.
  1. Avatar andrzej1958
   andrzej1958 -
   bardzo ładnie
http://www.iparts.pl