Witamy na Fiat Klub Polska
 • Fiat 500S - na sportowo

  Fiat powiększył ofertę „pięćsetki” o usportowioną wersję 500S. Teraz klienci, niestety wyłącznie na włoskim rynku, chcący posiadać małego Fiata w sportowej stylizacji nie są skazani tylko na wyczynowego Abartha.
  Fiat 500S pozwala poczuć sportowego ducha bez względu na wybrany silnik, bez utraty komfortu i przy niższej cenie. Jest to oczywiście „sportowiec” na pokaz bez wybitnych osiągów, ale na takie auta jest po prostu popyt. Czemu więc nie zaspokoić tego typu klientów?

  Samochód otrzymał przeprojektowane zderzaki, nowe listwy progowe, przyciemniane szyby, 15-calowe felgi aluminiowe w nowym wzorze (za dopłatą 16-calowe). Na życzenie dach i spojler mogą zostać pomalowane na czarno.

  W środku zamontowano sportowe fotele, obszyte skórą z logo „500S” na oparciach i czerwonymi przeszyciami. Szwy tego koloru ozdabiają także kierownicę i lewarek zmiany biegów, którego gałka również ma czerwony wkład. Deska rozdzielcza polakierowana jest srebrnym matem.

  Auto w nowej odmianie jest dostępne ze wszystkimi jednostkami napędowymi, z benzynowymi silnikami 1.2/69 KM, 0.9 TwinAir/85 KM i 1.4/100 KM, jak i wysokoprężnym 1.3 MultiJet o mocy 95 KM. Podstawowy Fiat 500S kosztuje 13 750 euro.

  Źródło:auto-swiat.pl


  Ten artykuł powstał na podstawie tematu: Fiat 500S - na sportowo utworzonego przez ciril Zobacz oryginalny post
http://www.iparts.pl