Witamy na Fiat Klub Polska
 • Fiat 500 w wersjach Carbon i Titanium zdebiutuje na SEMA Show

  Fiat 500 to małe, sympatyczne autko miejskie, które swoim designem nawiązuje do słynnego protoplasty z dawnych lat. Ten kobiecy "cukiereczek" już niebawem zostanie zamieniony w coś, co do niewielu kobiet pasuje. Na SEMA Show zadebiutują dwie edycje specjalne "pięćsetki" o nazwie Carbon i Titanium. "Mocne" nazwy pasują do Fiata 500 jak ogórek kiszony do czekolady, ale Abarth pokazał, że "pięćsetka" wcale nie musi być grzeczna i z "grzechem" jest jej do twarzy.


  Fiat 500 Titanium będzie wyposażony w specjalnie zmodyfikowane zderzaki, które przemienią go ze słodkiego Kubusia Puchatka w groźnego niedźwiedzia grizzly. Od razu po zerknięciu na "pięćsetkę" w specjalnym wydaniu rzucą się w oczy 16-calowe felgi aluminiowe, które, ze względu na obniżone zawieszenie, prawie zupełnie wypełnią nadkola.


  We wnętrzu odnajdziemy wiele akcentów z pakietu Titanium Metallic, które nadadzą kokpitowi ekskluzywnego charakteru. Kierowca i pasażer rozsiądą się w lekkich, pokrytych skórą fotelach kubełkowych, które pewnie utrzymają ich ciała w jednej pozycji podczas szybkiego pokonywania zakrętów.


  Fiat 500 Carbon został również "ubrany" w specjalne "wdzianko", którego wiele elementów wykonano z karbonu. Włókno węglowe można znaleźć zarówno na zewnątrz, jak i w środku auta. Obniżone i utwardzone zawieszenie w parze z 17-calowymi felgami obutymi w opony 205/40 nie zapewnią komfortu, ale pomogą w pewnym kontakcie z asfaltem.


  Więcej szczegółów i zdjęć powinniśmy otrzymać już wkrótce. Na razie nie wiadomo o ile i czy w ogóle wzrosła moc tytanowej i karbonowej "pięćsetki".
  Źródło: txt[v10.pl]

  wypowiedzi 4 wypowiedzi
  1. Avatar bodziu85
   bodziu85 -
   Nie ma co za bardzo komentować. Piękne auto !!! Zapiera dech !
  1. Avatar lukq
   lukq -
   och, jest piękna ta 500.
  1. Avatar egon
   egon -
   Az mnie zatkało, piękna
  1. Avatar sylwia84
   sylwia84 -
   sliczniutki az szczeka opada z zachwytu


   ---------- Post dodany o 18:42 ---------- Poprzedni post dodany był o 18:41 ----------

   i ten kolor
http://www.iparts.pl