Witamy na Fiat Klub Polska
 • Fiat 500 La Petite Robe Noire by Guerlain - dla elegantek

  Edycje specjalne - za każdym razem opisując przykład takowej edycji z nutą sarkazmu wspominamy, że dla producentów to idealna forma promocji i przyspieszenia sprzedaży. Są modele, które edycji specjalnych mają na koncie dość dużo. Do tej grupy z pewnością należy Fiat 500.
  Tym razem edycja specjalna będzie oferowana tylko na rynku we Francji. Nowość nosi dość długą nazwę Fiat 500 La Petite Robe Noire by Guerlain i jest inspirowana... perfumami. Obecnie inspiracje można czerpać nawet z roboczych rękawic. Ważne, aby ostateczny efekt się sprzedawał. A jak będzie z naszym bohaterem?

  Auto w sprzedaży będzie dość krótko, gdyż limitowana liczba 250 egzemplarzy zapewne sprzeda się na pniu. A co dostaną potencjalni klienci, a raczej klientki? No cóż, na wyposażeniu znajdziemy m.in. flakon 100 ml perfum La Petite Robe Noire, do tego buteleczkę 30 ml Velvet Body Milk, czarną maskarę, lakier do paznokci oraz cztery odcienie pudru Terracotta 4 Seasons.
  Tak, to nie żart! Teraz producenci dodają do samochodu damskie kosmetyki. Jeśli chodzi o sam samochód, oprócz okolicznościowej naklejki na nadwoziu, we wnętrzu znajdziemy dwukolorową skórzaną tapicerkę, automatyczną
  klimatyzację, przyciemniane tylne szyby, czujniki parkowania oraz reflektory ksenonowe. Wisienką na torcie są 16-calowe felgi. A jak Wam się podoba taka "edycja specjalna"?

  Źródło: autocentrum.pl / Kamil Rogala
  wypowiedzi 1 wypowiedź
  1. Avatar pol188
   pol188 -
   polecam ciekawe.pozdrawiam
http://www.iparts.pl