Witamy na Fiat Klub Polska
 • Fabrycznie nowy Fiat 125p za 100 tys. zł!

  Fiat 125p był produkowany w Polsce od 1967 do 1991 roku. Łącznie powstało prawie 1,5 mln egzemplarzy, z czego niemal połowa trafiła na eksport. Prezentowany przez nas model jest wyjątkowy nie tylko ze względu na cenę. To prawdopodobnie jedyny taki model w Polsce znajdujący się w prywatnych rękach.


  Według danych przesłanych przez specjalistów z OTOMOTO średnia cena Fiata 125p z rocznika 1983 to 14 482 zł. Najtańsze są modele wyprodukowane w latach 1990–1992. Ich średnia cena to 7,6 tys. zł. Najdroższe są oczywiście samochody wyprodukowane w pierwszych latach produkcji. Według uśrednionych danych kosztują one około 20 tys. zł.  Co powoduje, że prezentowany Fiat 125p został wyceniony przez obecnego właściciela na 100 tys. zł? Przede wszystkim fakt, że został odnaleziony dwa lata temu w stanie fabrycznej nowości! Obecnie samochód ma 226 km przebiegu, fabryczne plomby i oryginalne ogumienie. Silnik nie był remontowany, a samochód jest w takim stanie, w jakim opuścił mury fabryki.

  Jego właściciel na co dzień zajmuje się wypożyczaniem samochodów do ślubu, prowadząc firmę auto-party.wolbrom.pl. W wolnych chwilach jest miłośnikiem polskiej motoryzacji.

  Źródło: onet.pl
  wypowiedzi 1 wypowiedź
  1. Avatar miloszserbski
   miloszserbski -
   Coś dla koneserów, chociaż 100 tys. za samochód marnych osiągów, miałkiej wygody?
http://www.iparts.pl