Witamy na Fiat Klub Polska
 • Alfa Romeo Giulia widziano w Szwecji: nowe zdjęcia

  Alfa Romeo Giulia 2015 zauważono w Szwecji w ostatnich dniach. Wykonano kilka zdjęć szpiegowskich podczas testu drogowego dzięki którym możemy zauważyć kilka charakterystycznych akcentów tego modelu. Nowy model przedstawiony zostanie publicznie w nowym roku, a dokładniej 24 czerwca 2015.


  Alfa Romeo Giulia, samochód, którego nazwa nie jest jeszcze oficjalna (jak to jest kod projektu pod numerem 952), według doniesień i po wykonanych zdjęciach szpiegowskich w Szwecji widać, że może być wyposażony w platformę z napędem na tylne koła oraz w turbo doładowane silniki. Gama wyposażenia oraz silników nie została oficjalnie ujawniona, ale plotki na temat silników pozwalają wysnuć hipotezę, że będzie na wyposażeniu silnik benzynowy w układzie V6 podobny do tego z Maserati Ghibli. Trafić mogą się również pod maskę inne silniki - benzynowy o pojemności 2 litrów oraz diesel 2.2 litra (obydwa czterocylindrowe).

  Ze zdjęć szpiegowskich pokazanych w galerii poniżej, można zobaczyć wygląd inspirowany właśnie wspomnianym modelem Ghibli, nadwozie jest o ograniczonej długości (maksymalnie 4,75 m) ze względu na wcięcia na tylnych drzwiach.

  Poniżej prezentujemy zdjęcia szpiegowskie z Alfa Romeo Giulia opublikowane dziś przez portal Auto Blog, bezpośrednio ze Szwecji.  Źródło: clubalfa.it
  wypowiedzi 4 wypowiedzi
  1. Avatar qronax
   qronax -
   jak dla mnie to maserati i mam nadzieje że to auto będzie miało na mase trójząb - w ogóle nie pasuje do stylu AR
  1. Avatar karwoj25
   karwoj25 -
   Przód wygląda jak ten z Ghibli, brak scudetto, więc wygląda na to, że albo to Maserati, albo muszą jeszcze popracować nad przodem
  1. Avatar krzychu157
   krzychu157 -
   To nie żadna alfa tylko Maserati Ghibli
  1. Avatar Paweł A.
   Paweł A. -
   To jest muł z nałożoną skróconą budą Ghibli (zwróćcie uwagę na tylne drzwi).
http://www.iparts.pl