Witamy na Fiat Klub Polska
 • 330 km/h w nowym superaucie koncernu Fiata czyli SRT Viper 2013

  Dwa ujawnione modele SRT Viper i Viper GTS prezentują nowy elegancki wizerunek kultowego wozu, który został podkreślony przez pochyłą linię dachu i złowrogie biksenonowe przednie reflektory. Z tyłu, Viper przyjął LED-owe światła oraz dosyć masywny spoiler. Za rewelacyjną formą podąża także dopracowane w najmniejszym szczególe wnętrze. Obniżone sportowe siedzenia, skórzana czerwono-czarna tapicerka oraz metalowe akcenty wypełniają pojazd wyjątkową elegancją.  Takie stylowe wnętrze nie byłoby kompletne bez odpowiedniej dozy technologii, co w tym przypadku dopełniono poprzez instalację systemu audio Harman Kardon z 18 głośnikami oraz systemu multimedialnego Uconnect z 8,4-calowym dotykowym ekranem.

  Z 8,4-litrowym silnikiem V10, o mocy 640 KM i momencie obrotowym 814 Nm sportowych doznań na pewno nie zabraknie. Jednostka jest 40 KM i 54 Nm potężniejsza niż w poprzednim modelu i pozwala na rozwinięcie maksymalnej prędkości 330 km/h. Silnik jest połączony z sześciobiegową manualną skrzynią biegów, która przekazuje moc na tylne koła.  '

  Źródło: onet.pl
  herwolf260789 lubi to.
  wypowiedzi 5 wypowiedzi
  1. Avatar egon
   egon -
   Zajefajny
  1. Avatar Lukas_KWON
   Lukas_KWON -
   Piękny pocisk
  1. Avatar miszko
   miszko -
   Widziałem w TV, ale jeszcze nie wiedząc, że to Viper i mówię... chmm takie włoskie to auto A później powiedzieli, że to Viper. Takie małe zaskoczenie.
  1. Avatar seth
   seth -
   Niezła maszynka do mielenie mięsa
  1. Avatar byrrt
   byrrt -
   Nie mówie że złe autko ale to nie ten typ dla mnie.. Mi się Viper nigdy nie podobał
http://www.iparts.pl